bio přírodní dekorativní kosmetika

Bio přídorní kosmetika pro všechny typy pleti

WWW.MILUJUBIO.CZ


Přírodní kosmetika je složena pouze z látek, které jsou prospěšné pro vaši leť a neobsahují škodlivé látky, jako běžné produkty v obchodech.


JAK SI SPRAVIT DOKONALÝ MAKE-UP S PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU

Pleť si můžete nejdřívě namazat přírodním krémem na obličej pro hydrataci a potom nanést přírodní bázy pod make-up, která neobsahuje silikony, které zatěžují pleť a ucpávají póry. Následně naneste na připravenou pleť přírodní make-up, který perfektně kryje  - vybírat můžete z jednotlivých typů, podle vaši pleti. Pro zafixování make-upu nanesete jeden z přírodních pudrů a přírodních bronzerů, který vám dodají plasticitu a barvu do obličeje.

Pokud jste milovnice výrazných kočičích očí, ani tady vás přírodní kosmetika nezklame, jsou pro vás připrveny kvalitně pigmentované přírodní oční stíny mnoha barev. Hypoalergení bio řasenky, které nedráždí oči nebo sexy bio tekuté linky s kterými budete mít zaručeně smyslný pohled.

Pro rty máme připravenou kvalitní péči jako jsou přírodní balzámy na rty nebo přírodní hydratační rtěnky nebo vyzkoušejte dnes moderní přírodní matné rtěnky, které vám výrazně žvětší rty když k tomu použijete naši konturovací tužku na rty, která je samozřejmě taky bio.


ŽENY, POJĎME SE STARAT O NAŠÍ PLEŤ S LÁSKOU.

ESHOP S BIO KOSMETIKOU - www.milujubio.cz

 

 

Navštivte také

Doména kralovstvi-bio.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 2227 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména kralovstvi-bio.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář